Trucks

×

За межами кабіни

Робота поруч із вантажівкою Volvo FE

Коли значна частина робочого дня проходить за межами кабіни, потрібна вантажівка, поряд з якою можна працювати безпечно та продуктивно. Погляньте на деякі рішення Volvo FE, які цьому сприяють.

Зручний доступ у кабіну

Входити в кабіну Volvo FE й виходити з неї під час роботи поряд із вантажівкою надзвичайно просто, незалежно від моделі. Що частіше вам треба виходити з кабіни й повертатися в неї під час зміни, то більше ви вподобаєте цю особливість.

Доступ до спорядження

Укомплектуйте вантажівку Volvo FE двома окремими скринями для інструментів, де можна зберігати ремені для кріплення вантажу й інше обладнання, яке може знадобитися під час роботи за межами кабіни. Місткість меншої версії становить 55 літрів, а більшої – 125 літрів.

Потужність для вашого обладнання

Ваша модель Volvo FE працює на електриці, газі чи дизельному пальному? Для будь-якого з цих варіантів доступні механізми відбору потужності, здатні приводити в дію насоси, самоскидні пристрої, ущільнювачі, підйомники та будь-яке інше необхідне для вашої роботи устаткування.

Ваш рівень

Виберіть пневмопідвіску, якщо вам потрібно пристосовуватися до різних висот. Електрона система контролю (ЕСК) відповідає за регулювання рівня пневматичної підвіски за допомогою перемикачів на панелі приладів і пульті керування. Ця функція значно спрощує та пришвидшує завантаження.

Адаптація для спеціальних варіантів застосування

Шасі можуть бути спеціально адаптовані до спеціальних застосувань, як то сміттєвози, автоцистерни чи автокрани. З метою оптимізації шасі доводиться міняти розташування таких компонентів, як баки для пального та рідини AdBlue.

Варіанти силових агрегатів

Якість повітря та рівень шуму за межами кабіни сильно впливають на робоче середовище навколо вантажівки. Модель Volvo FE оснащується безшумними електромоторами, які не виробляють вихлопних газів, газовими агрегатами з низьким рівнем викидів або дизельними двигунами, сертифікованими за стандартом Євро 6.

Силовий агрегат Volvo FE

Ідеально підходить для цих сегментів перевезень

Виникли питання?

У місцевих дилерів Volvo Trucks є відповідь. Напишіть їм у чат, зателефонуйте або запросіть до себе у офіс для знайомства.