Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×

Модельний ряд нового покоління

З новими Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM та Volvo FMX ми пропонуємо Вам абсолютно новий рівень водіння. Новий рівень продуктивності та ефективності. Новий інтерфейс, більше внутрішнього простору та адаптивний дальнє світло - лише кілька прикладів.

Новий модельний ряд

Дізнайтесь більше про екстер'єр та інтер'єр вантажівок нового покоління. 

Запрошуємо Вас за лаштунки зйомок головного фільму "Вежа". Познайомтеся з людьми, які створювали вежу з 4 вантажівок нового покоління.

08A3977 FH 4x2, напівпричіп, дальні рейси автомагістралями

Volvo Trucks представляє новий Volvo FH — вантажний автомобіль нового покоління, розроблений з акцентом на комфорт та продуктивність водія

Volvo Trucks представляє новий Volvo FH з оновленою кабіною, інноваційними функціями безпеки та орієнтованим на водія робочим середовищем. Основна мета нового дизайну — забезпечити водієві більш продуктивне, безпечне та комфортне життя в дорозі.
R2A8182 Новий модельний ряд великовантажних вантажівок Volvo Trucks

Volvo Trucks представляє нове покоління великотоннажних вантажівок з акцентом на комфорт та продуктивність водія

Volvo Trucks представляє чотири нові вантажні автомобілі з акцентом на середовище водія, безпеку та продуктивність. «Ми дійсно пишаємося цією великою інвестицією у майбутнє. Наша мета — бути найкращим бізнес-партнером наших клієнтів, зробивши їх ще більш конкурентоспроможними та допомогти їм залучати найкращих водіїв на все більш жорсткому ринку», — говорить Роджер Альм, президент Volvo Trucks. Чотири великотоннажні вантажівки: Volvo FH, FH16, FM і FMX — це приблизно дві третини з того, що постачає Volvo Trucks.
Volvo Trucks представляють новий Volvo FH16

Volvo Trucks представляє новий Volvo FH16 — поєднання комфорту з потужністю для виняткової продуктивності

Volvo Trucks представляє новий Volvo FH16, який успішно поєднує нові функції безпеки, краще робоче середовище водія та новітні технології, що дозволить клієнтам підвищити продуктивність. Нова флагманська модель Volvo Trucks наступного покоління, розроблена з акцентом на комфорт та продуктивність водія.
08A3740 FM Тягач 4x2 з причепом

Volvo Trucks представляє новий Volvo FM з новою кабіною та кращою оглядовістю.

Volvo Trucks представляє Volvo FM нового покоління, який має покращене середовище водія та інновації, які забезпечують більш високий рівень комфорту, безпеки та продуктивності. «Простора та з винятковою оглядовістю, нова вантажівка Volvo FM створена, щоб бути найкращим робочим місцем на колесах у всіх сегментах», — констатує Роджер Альм, президент Volvo Trucks.
Вежа з вантажівок

Volvo презентує чотири нові моделі вантажівок, установивши їх одну на одну у вражаючому відеоролику — з президентом на вершині

Останнім відеороликом з нагоди презентації нових моделей компанія Volvo Trucks перевершила саму себе. Щоб продемонструвати потужність та міцність своїх чотирьох нових вантажівок, Volvo побудувала колосальну 15-метрову 58-тонну вежу з вантажівок, установивши чотири нові вантажівки одна на одну. Крім цього, на вершині розмістився президент Роджер Альм.

У Вас є запитання?

Зв'яжіться з найближчим дилером Volvo Trucks.