Ласкаво просимо до нової кабіни

Ласкаво просимо до нової кабіни

Установивши додаток «My Truck», ви отримаєте дистанційний доступ до своєї вантажівки Volvo. Це дозволяє вам перевіряти показання приладів, налаштовувати клімат у кабіні, перевіряти стан замків дверей та реагувати на сигнали сигналізації — де б ви не були. Додаток доступний для вантажівок Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM і Volvo FMX. На нашу думку, це найлегший спосіб покращити щоденну роботу.

Для активації My Truck проконсультуйтеся з дилером.

Три причини обрати My Truck

Простіше планування

Ви можете перевіряти рівень пального, моторного мастила, рідини для омивання й охолоджувальної рідини, а також стан акумулятора й освітлювальних приладів. Це покращує готовність вашої вантажівки до поїздки та спрощує планування щоденної роботи.

Кращий комфорт

Ви можете налаштувати графік роботи стоянкового охолоджувача й обігрівача кабіни. Іншими словами, клімат у кабіні завжди буде максимально зручним і комфортним для поїздки.

Покращений рівень безпеки

Ви можете перевіряти, чи замкнуті двері, й отримувати сповіщення про спрацьовування сигналізації. Це дозволяє покращити безпеку вантажівки, адже якщо щось станеться — ви негайно отримуватимете повідомлення.

My Truck
My Truck

Коротко ознайомтеся з додатком і завантажте My Truck