Trucks

Підніміться над землею

ТАНДЕМНИЙ ПІДЙОМНИЙ МІСТ VOLVO TRUCKS

Менше палива, краще тягове зусилля та менший радіус повороту. Тандемний підйомний міст дозволяє водію вимикати та піднімати один з ведучих мостів, забезпечуючи зчеплення з дорогою і вантажопідйомність тандемного ведучого моста у поєднанні з маневреністю та ефективністю одновісного.

Гідний для роботи

Тандемний підйомний міст ідеально підходить для випадків, коли необхідно проїхати з повним вантажем в одному напрямку й без вантажу в іншому. Коли вантажівка порожня, просто натисніть кнопку на панелі приладів, щоб відключити й підняти ведучій міст. Після завантаження вантажівки ведучий міст автоматично опуститься й підключиться, щоб забезпечити максимальну керованість і зчеплення з дорогою. Це займає лише 15 секунд від початку до кінця, тому ви не витрачаєте ні секунди дорогоцінного часу.

Економте до 4 % пального

Ведучі мости створюють більше тертя та опору коченню — що означає більше витрат палива. Відключивши й піднявши міст, коли він не потрібен, ви можете зменшити витрати пального на до 4% з піднятим мостом. Що це може означати для ваших фінансів?

Крутіші повороти, вища продуктивність

При піднятому мості вантажівка поводить себе аналогічно транспортному засобу з колісною формулою 4×2 або 6×2 — з меншим радіусом повороту та суттєво покращеною маневреністю. Наприклад, 6×4 з колісною базою 4,6 метри може зменшити радіус повороту більше ніж на метр, що дуже корисно в тісних проїздах.

Тримайтеся міцно

Потрібно більше зчеплення? Просто натисніть кнопку на панелі приладів і ви зможете перенести всю вагу на один ведучій міст — за умови, якщо це дозволяють можливості моста. 

ДОСТУПНО ДЛЯ ЦИХ ВАНТАЖІВОК

Підніміть свої прибутки

Зверніться до свого дилера, щоб знайти вигідне рішення з використанням тандемного підйомного моста.