Trucks

Максимізуйте корисне навантаження

ПОЛЕГШЕНІ ВАНТАЖІВКИ VOLVO TRUCKS

Важливий кожен кілограм корисного навантаження? Та не наближаєтеся до пересіченої місцевості на своїх маршрутах? Тоді ви можете придбати свій Volvo FM або Volvo FH в полегшеній специфікації, яка дозволяє збільшити корисні навантаження та підвищити продуктивність. Та отримати при цьому витривале та комфортне транспортне рішення. Ваш дилер запропонує вам полегшену вантажівку.

Наскільки легкими ви можете бути?

Комбінуючи наші легкі рішення, ви можете отримати тягач Volvo FM 4×2 вагою 6000 кілограм або тягач Volvo FH 4×2 вагою 6600 кілограмів. Це означає більше корисного навантаження в межах законних обмежень ваги.

Рішення, які роблять вас легшими

Кожне невелике зниження ваги сприяє збільшенню вантажопідйомності. Передня моноресорна підвіска скидає 65 кілограмів, а задній міст з оптимізованою за вагою конструкцією дає зменшення ще на 90 кілограмів. Елементи каркаса шасі, оптимізовані за вагою, передній міст вагою 7,1 т, легкі дискові гальма та алюмінієві кронштейни, а також повітряні баки зменшують вагу ще більше.

Вантажопідйомність 6×2

Шукаєте вантажопідйомності не важчаючи? Придивіться уважніше до полегшеного неведучого середнього моста 6×2. Неведучий середній міст може підніматися, щоб економити пальне, коли це не потрібно, а вся інсталяція на 490 кілограмів легша, ніж звичайна конструкція 6×2.

Доступно для цих вантажівок

Хочете трохи схуднути?

Порадьтеся з вашим дилером про наші полегшені вантажівки.