Trucks

Створений для суворих умов експлуатації

ПОСИЛЕНИЙ БАМПЕР ВІД VOLVO TRUCKS

Дальні перевезення по важким маршрутам? Будмайданчики зі складними умовами водіння? Моторошні лісовозні дороги? Посилений бампер створений для жорсткої експлуатації в складних умовах. Він постачається в стандартній комплектації з Volvo FMX, але також доступний для Volvo FH і Volvo FH16.

Міцна конструкція

Посилений бампер виготовлений із 3-мм високоякісної сталі. Також він частково захищений товстим покриттям із поліпропілену, що робить його більш стійким до подряпин. Його надміцна і витривала конструкція захистить ваш перед від подряпин, вм'ятин та забезпечить цілісність фар на будь-якій місцевості. 

Збільште час безвідмовної роботи

Бампер міцний. Але якщо через сильне зіткнення він потребуватиме ремонту, це не викличе жодних труднощів. Завдяки трикомпонентній конструкції з легким доступом до кріплень ви можете дуже просто замінити будь-який пошкоджений компонент власноруч — це допоможе уникнути відвідування майстерні та покращити час безвідмовної роботи.

Міцна вхідна сходина

Додайте до потужного бампера надміцну вхідну сходинку. Завдяки універсальному дизайну сходинка, що складається, може протистояти несильним ударам з усіх сторін без ризику поломки.

Доступно для цих вантажівок

Стук, стук

Бажаєте отримати вантажівку для важких умов експлуатації? Зв'яжіться зі своїм дилером.