Trucks

Бережіть енергію

ЗДВОЄНА СИСТЕМА АКУМУЛЯТОРНИХ БАТАРЕЙ ВІД VOLVO TRUCKS

Кабіна для вас — це не лише робоче місце, а й місце відпочинку? У такому разі ви будете залежати від функцій і обладнання кабіни, які потребують живлення, в тому числі і за вимкненого двигуна. Для цього випадку ви можете придбати акумуляторну систему, яка забезпечує високий рівень комфорту життя на борту, не жертвуючи здатністю запустити двигун наступного ранку.

Здвоєна система акумуляторних батарей.
Незалежні електричні контури.

Секрет безперебійного живлення полягає у двох незалежних електричних контурах з власними комплектами акумуляторних батарей. Один із них призначений для запуску двигуна, а інший — для живлення бортових функцій покращення комфорту перебування. Користуйтеся бортовою кліматичною системою, мультимедійною системою та зарядними пристроями і не турбуйтеся про розряд стартерних батарей вантажівки.

Більший термін служби

У здвоєній системі акумуляторних батарей використовується гелева технологія для живлення бортових систем життєзабезпечення й удосконалені батареї з рідким електролітом для запуску двигуна. Гелеві батареї витримують повне розрядження без пошкодження та триваліший термін експлуатації, ніж традиційні кислотні акумуляторні батареї. Також є версія з одним комплектом гелевих акумуляторних батарей. Термін служби гелевих акумуляторних батарей до 10–15 разів більший у порівнянні зі свинцево-кислотними аналогами.

Самоконтроль

Система стежить за рівнем заряду, щоб запобігти вичерпанню запасу енергії. Спочатку поступово відключаються всі допоміжні прилади, і ви отримаєте сповіщення.

Оберіть свій рівень потужності

Тип

Потужність

Система з одним EFB акумулятором

170 ампер-год

Система з одним AGM акумулятором

210 ампер-год

Здвоєна система акумуляторних батарей

EFB 75 ампер-год для запуску + гелевий 210 ампер-год для проживання

Доступно для цих вантажівок

Під живленням?

Дозвольте нам забезпечити як комфорт проживання, так і легкість запуску.