Trucks

Еволюція інтерфейсу

ІНТЕРФЕЙС ВОДІЯ VOLVO TRUCKS

Ваш новий інтерфейс водія так само адаптивний та гнучкий, як і решта вашої вантажівки. Панелі приладів у Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM і Volvo FMX є повністю цифровими та динамічними. А боковий дисплей об'єднує конкретні потреби вашої роботи з вантажівкою. Просто, щоб допомогти вам бути ще безпечнішими та продуктивнішими.

Ваш новий інтерфейс водія розроблений для того, щоб вам було легше тримати руки за кермом і очі на дорозі під час руху. А також мати легкий доступ до потрібної інформації у всіх можливих ситуаціях — під час руху, завантаження, пошуку правильного маршруту або відстеження робочого часу вашого водія та стану транспортного засобу.

Повністю цифровий приладовий дисплей дає вам можливість оптимізувати інтерфейс для кожного моменту користування вантажівкою. Якщо ви звикли до добре організованого аналогового інтерфейсу Volvo Trucks, ви все одно почуватиметеся як удома. 

Інформація відображається залежно від того, що ви робите

Приладовий дисплей має чотири різні режими, які можна перемикати в залежності від того, що ви робите в даний момент, і яка інформація вам потрібна в першу чергу. Звичайно, технічні характеристики та режим використання вашої вантажівки детально визначатимуть функції, доступні в кожному режимі. Але загалом режими такі:

  1. Головна панель — стандартний вид, що охоплює більшість доступних функцій.
  2. Спрощена панель — адаптований вид, що показує найнеобхіднішу інформацію для керування автомобілем.
  3. Навігаційна панель — указує маршрут руху. Поєднує інформацію про швидкість зі вказівками маршруту та часом прибуття.
  4. Панель навантажень — чітко показує стан. Скільки навантаження на кожну вісь? Чи підняті будь-які мости або підключені диференціали?

Руки на кермі

Усі функції, представлені в інтерфейсі водія, легко управляються та регулюються за допомогою кнопок на кермі. Незалежно від ситуації, це допомагає вам тримати руки на кермі а увагу на водінні.

Боковий дисплей

У правій частині панелі приладів розміщений 9-дюймовий боковий дисплей із сенсорним екраном. Саме тут ви управляєте функціями мультимедіа і комунікації, використовуючи інтерфейс, до якого ви звикли на своєму смартфоні. На боковому дисплеї представлені зображення з камер. Існують також модулі для управління вашими завданнями, функціями автомобіля і надбудови, і це ще не все. Керуйте функціями бокового дисплея за допомогою сенсорного екрана, органів управління на кермі, кнопок управління на панелі приладів або голосового управління.

Об'єднайте свої інструменти

Боковий дисплей можна відкрити для інтеграції сторонніх додатків на вашому екрані. Ви зможете працювати не лише ефективніше, а й безпечніше.

Поговоріть зі своєю вантажівкою

Ви можете керувати кількома функціями у вантажівці, використовуючи голосове управління, вбудоване в кабіну. Це корисний помічник, який полегшить ваше життя та допоможе вам тримати свою увагу в дорозі.

Доступно для цих вантажівок

Як ви цього хочете

Ознайомтеся з можливостями за допомогою інтерфейсу водія.