Trucks

Розмістіть свій екіпаж

КАБІНА ДЛЯ ЕКІПАЖУ VOLVO TRUCKS

Для вашої роботи потрібен більший екіпаж, ніж два водія? В кабіні для екіпажу Volvo можна розмістити до дев'яти осіб. Вхід і вихід із кабіни не буде представляти проблем для жодного з них. При використанні кабіни для екіпажу ми можемо додатково спростити процес встановлення надбудов на вантажівку. Придивіться поближче.

 

Пристосовано до ваших потреб

Залежно від ваших потреб ви можете придбати кабіну для екіпажу з широким різноманіттям конфігурацій сидінь. Зокрема, ви можете забезпечити місце для дев'яти пожежників в одній пожежній машині. Два попереду, три в середньому ряду та чотири в задньому ряду. При бажанні ви можете обладнати кабіну окремим стоянковим обігрівачем і кондиціонером для екіпажу.

Ефективність і безпека

Ми чудово розуміємо, наскільки важливо забезпечити якомога швидший та безпечніший вхід і вихід з кабіни. Двері відкриваються під широким кутом. Оптимально розташовані рукоятки та сходинки сприяють простій посадці та виходу. Всі сидіння оснащені пасками безпеки, а сама кабіна для екіпажу, звичайно ж, пройшла випробування на удар.

Створено для надбудов

Для вашої роботи, ймвовірно, необхідне встановлення складної надбудови, яка потребує максимум вільного місця. Тому ми вирішили прибрати всі можливі перепони при встановленні надбудов і полегшити цей процес. Основні компоненти, такі як паливні баки, акумулятори та система додаткової очистки вихлопних газів, розташовані під кабіною.

Підготовлений для встановлення

Щоб скоротити час встановлення надбудов і уникнути демонтажу внутрішніх панелей, електронне обладнання реалізоване з використанням попередньо прокладених проводів, а електричні точки з'єднання були визначені заздалегідь.

Міць для суворих умов експлуатації

Обирайте між двигуном D11 і D13 і широким асортиментом механізмів відбору потужності. Для робіт, де висуваються високі вимоги до потужності, доступні механізми відбору потужності до 2000 Нм.

Доступно для цих вантажівок

Хочете пристосувати вантажівку для цілого екіпажу?

Поговоріть зі своїм дилером.