Trucks

Освітлюйте шлях

АДАПТИВНЕ ДАЛЬНЄ СВІТЛО VOLVO TRUCKS

Ваші маршрути пролягають переповненими дорогами в темні години? Придивіться уважніше до адаптивного дальнього світла. Воно дозволяє використовувати ваші фари дальнього світла у ситуаціях, де в інших випадках це було б неможливо. Ваш світ стане набагато яскравішим, і при цьому ви не будете заважати водіям інших транспортних засобів. Воно призначене покращити як вашу безпеку, так і безпеку інших людей.

Адаптивне дальнє світло призначене виявляти інші транспортні засоби перед своєю вантажівкою. Коли система виявляє інші транспортні засоби перед вами, вона автоматично зменшує яскравість світла, напрямленого на них.

Це означає, що ви можете їхати в темних умовах із увімкненим дальнім світлом, а адаптивне дальнє світло оптимізує яскравість фар, щоб ви могли бачити якнайкраще. І ви все одно можете піклуватися про інших учасників дорожнього руху.

Система використовує радари і камери для виявлення та пошуку інших транспортних засобів. Кожен блок фар має чотири відбивачі та 12 світлодіодних блоків. Адаптивне дальнє світло може вмикати та вимикати всі світлодіодні блоки окремо в обох фарах, щоб оптимізувати промінь.

Під час руху ви зможете побачити, як адаптується світловий промінь, та будете впевнені в оптимальному огляді ситуації.

ДОСТУПНО ДЛЯ ЦИХ ВАНТАЖІВОК

Придивитися поближче?

Давайте покажемо вам різницю.