Volvo Trucks в електромобільності

Переходьте на електрику

Бажаєте перевести свій бізнес міських перевезень на електрику і зробити міста тихішими та чистішими, зменшивши при цьому свої викиди CO2? Volvo Trucks допоможуть вам зробити перехід без перешкод. Ми готові надавати вам підтримку на кожному кроці — від визначення ваших потреб до створення індивідуального рішення, яке допоможе вам на початковому етапі.

Оптимізовано під ваші потреби

Перехід на електричну енергію — це інвестиція у майбутнє — як фінансова, так і в сенсі іміджу. Ми завжди починаємо з ретельного аналізу ваших потреб, щоб підготувати комплексне рішення, яке ідеально підійде саме вам. 

 

Сталі рішення >

 

Вантажівки

Обирайте між двома повністю електричними моделями вантажівок. Компактний і спритний Volvo FL Electric і більший Volvo FE Electric для важчих і складніших завдань.

Ваш ідеальний вибір

З Volvo Trucks ви отримуєте транспортне рішення, створене спеціально для ваших транспортних потреб. І ми пристосовуємо його для ваших завдань і маршрутів.

 

Міський транспорт

Незалежно від того, чи доставляєте ви споживчі товари або матеріали для будівництва міст майбутнього — тепер ви можете робити це значно екологічніше та тихіше. Це краще як для довкілля, так і для іміджу вашого бренду.

 

Вивезення сміття

Якщо ви вивозите сміття — рушання й зупинки стануть чистішими та тихішими завдяки переходу на електрику. Подбайте як про свій персонал, так і про оточуючих.

Volvo FE Electric з трьома мостами і повною вагою автомобіля до 27 тонн.
Volvo FE Electric

Тривісна вантажівка загальною вагою до 27 тонн. Ми можемо постачати автомобілі для складних видів міських перевезень, таких як вивезення сміття, легкі будівельні перевезення та розвезення товарів.

Volvo FL Electric з двома мостами і повною вагою автомобіля до 16,7 тонн.
Volvo FL Electric

Двовісна вантажівка загальною вагою до 16,7 тонн. Ми можемо постачати комплектні автомобілі для міських перевезень.

Станьте ближче до своїх клієнтів з електричною вантажівкою.

Справжня доставка від дверей до дверей

З повністю електричною вантажівкою поняття «доставка від дверей до дверей» набуває зовсім нового значення. Ви станете ближчими до своїх клієнтів та подбаєте про своїх водіїв.

Йдіть до кінця

Спростіть логістику та відкрийте можливості для нових ефективних робочих процесів. Завдяки нульовим викидам вихлопних газів і меншому рівню шуму ви зможете здійснювати збір і доставку вантажу там, де звичайним вантажним автомобілям не можна. В екологічно чистих зонах. Заїжджайте безпосередньо в закриті склади, а не залишайтеся на вулиці. 

 

Продемонструйте свою екологічність 

Поставляючи товари, ви також представляєте бренд. Всім відомо, що транспорт має вплив на довкілля. Скористайтеся можливістю показати світові, що ваша компанія серйозно ставиться до екології на кожному кроці ланцюга постачання. Готові показати себе?

Яке ваше рішення?

Оберіть спритний і невигадливий Volvo FL Electric або більший Volvo FE Electric з більшою вантажопідйомністю і потужнішим силовим агрегатом. Незалежно від завдань та маршрутів, ми знайдемо оптимальне рішення, яке допоможе вашим водіям зробити роботу ще краще.

Електричні вантажівки ідеально підходять для житлових районів та міського середовища.

Обстоюйте сталий розвиток

Перехід на електрику також сприяє чистим і тихим поїздкам. Суцільна величезна перевага, якщо ви працюєте в житлових районах та міському середовищі. З Volvo FL Electric і Volvo FE Electric ви отримуєте все це разом.

Ідеальний вибір для постійних зупинок і рушань

У порівнянні з традиційною вантажівкою, повністю електрична вантажівка дуже тиха. Як під час руху, так і зупинки. Також електродвигун миттєво видає максимальний крутний момент, що забезпечує дуже плавну та безперебійну подачу потужності. Це ідеально підходить для зупинок і рушань, які доводиться часто робити під час перевезень містом. 

 

Краще робоче середовище

Ви відчуєте велику різницю — як у кабіні, так і під час роботи поруч із вантажівкою. Шум і вібрації в кабіні значно нижчі. Водіння справді спокійне та ненапружене. В цілому, тихіша робота та чистіше повітря сприяють покращенню середовища для вашого персоналу та людей на вулиці.

Тихіше в усьому

Перехід на електрику — це також запорука додаткової тиші. Рівень шуму від нашої електричної вантажівки на 10 дБ нижче, ніж від традиційної. Для людського вуха цей рівень шуму сприймається як вдвічі менший. А під час зупинки шум взагалі практично неможливо виміряти. Уявіть, наскільки позитивний вплив чинить електрифікація на робоче середовище та рівень шумового забруднення у містах.

Вас підтримують на всьому шляху

Volvo Trucks підтримують вас на всьому шляху переходу на електрику.

Перехід на електрику — це більше, ніж просто купити нові вантажівки. Усе починається з аналізу того, чого ви хочете досягти.

 

Попереднє дослідження

Які ваші завдання та ваші потреби? Які вантажі ви перевозите та на які відстані? Які ваші вимоги до вантажопідйомності та кількості зупинок? Куди будете їздити та коли? Наскільки детально планується ваш маршрут? Чи є зарядні станції вздовж ваших маршрутів? Ми враховуємо всі нюанси, щоб мати можливість представити найкраще рішення.

 

Створення індивідуальної вантажівки

Щойно ми отримаємо відповіді, ми можемо почати створювати рішення для ваших потреб. Як ми можемо сумістити ваші потреби у вантажопідйомності та запасі ходу, щоб досягти максимальної ефективності? 

Заряджання

Однією з головних турбот при переході на електрику може бути побоювання щодо запасу ходу і можливостей заряджання. У комплекті є зарядний пристрій змінного струму та кабель для зарядки, які дозволяють заряджатися протягом ночі. Для швидшої зарядки потрібна зовнішня станція зарядки. Volvo Trucks співпрацює з постачальниками зарядних станцій, щоб підтримати вас шляхом облаштування інфраструктури для заряджання у відповідності до ваших потреб.

 

Обслуговування

Електричні вантажівки потребують іншого та менш частого обслуговування, ніж традиційні. Наприклад, вам не потрібні часті заміни моторного масла. Але є інші функції, які вимагають оглядів та обслуговування. Спеціалізовані технічні працівники вашого дилера Volvo Trucks проходять навчання з обслуговування ваших електромобілів. 

 

Рух уперед

Після того, як ви вирішите перейти на електрику, вам буде простіше зробити подальші кроки. Ми готові підтримати вас правильними рішеннями.

Часті питання і відповіді про Volvo Electric

Перш за все, вони не виділяють вихлопних газів. Це означає, що ви можете фактично покращити якість повітря,обравши електричну вантажівку замість вантажівки з двигуном внутрішнього згоряння. По-друге, вони тихіші. Шумове забруднення — це зростаюча проблема у міських районах, і електричні вантажівки роблять свій внесок у тихі міста. Нарешті, електричною вантажівкою легко управляти в типових міських перевезеннях з багатьма рушаннями та зупинками.

Ми пристосовуємо кожну електричну вантажівку для конкретного транспортного призначення та маршрутів. Ємність акумулятора оптимізована так, щоб ви заряджали вантажівку тоді, коли вона вам не потрібна — і мали доступ до зарядженої машини, щойно вона знадобиться. Volvo FL Electric має запас ходу до 300 км при роботі в розвезеннях.

Так, вони можуть. Оскільки вони не виділяють жодних вихлопних газів, вони можуть працювати на внутрішніх терміналах та в місцях, де діє закон про нульові викиди. А оскільки вони тихіші, вони також можуть працювати в непікові години, коли рівень шуму обмежується.

Справді легко. За кермом у вас є доступ до високого крутного моменту та безперервної подачі потужності з самого моменту рушання. Ідеально підходить для перевезень з великою кількістю рушань і зупинок. Низький рівень шуму та вібрацій сприяє гарному робочому середовищу.

Так, є. Наші електричні вантажівки призначені для міських робіт з передбачуваними транспортними циклами — серед них доставка, вивезення сміття та легкі будівельні перевезення.

Related News

Спрощення рішень в сфері електромобільності. Електричні вантажівки вже тут.

На ринку існує величезний інтерес до електричних вантажівок, а також зацікавленість у тому, якими можливостями вирізняється ця нова електрична технологія та яким може бути її практичне використання в щоденній роботі. Перехід на електромобільні ...

Чи будуть потрібні вантажівки містам майбутнього?

Темпи урбанізації не вщухають, розмір міст у всьому світі збільшується та потреба у транспорті продовжує зростати. В той же час, великі проблеми створюють забруднення повітря та затори на дорогах. Очевидною є потреба у більш екологічних і ефективних ...

Екологічний розвиток — ключ до майбутнього Ґетеборга

Рідне місто компанії Volvo Trucks, Ґетеборг, має великі амбіції в сфері екологічного розвитку. Дізнайтеся, що розповідає Хенрік Кант, голова відділу планування міста, про плани, виклики та можливості, з якими зіткається його місто. А також про роль, ...

Related News

Ґетеборг отримує свою першу електричну вантажівку

Ґетеборг, рідне місто компанії Volvo Trucks, має великі амбіції в сфері екологічного розвитку. Цього року місто отримає свою першу електричну вантажівку — це стане першим, але важливим кроком в сторону електричного комерційного транспорту. Але що ...

Чим більше ємність акумулятора, тим краще, чи не так?

Скільки можна проїхати до необхідності перезаряджання акумуляторів? Основна більшість питань щодо електричних транспортних засобів відноситься до їх запасу ходу. Чим довше, тим краще, чи не так?...

Акумулятори — наскільки вони насправді екологічні?

Електричні автомобілі вирізняються меншим рівнем шуму, більшою енергоефективністю й екологічністю у порівнянні зі своїми аналогами, що працюють на викопних видах пального. Однак, поряд з цим варто також звернути увагу на декілька питань, пов'язаних з ...

Знайдіть місцевого дилера Volvo Trucks

Зробіть наступний крок

Місцевий дилер Volvo Trucks готовий допомогти вам пристосувати повністю електричне рішення до вашої діяльності.

Пошук місцевого дилера