Trucks

×

Зменште свій екологічний вплив за допомогою вантажівок з газовим двигуном

Прагнете зменшити вплив на навколишнє середовище та витрати на паливо під час здійснення своєї транспортної діяльності? Придивіться до наших вантажівок з газовим двигуном. Підходять для всього: від вивезення відходів і розвезення товарів до вибагливих перевезень на середні та далекі відстані. І вони випускаються у версіях, які можуть працювати на СПГ або ЗПГ, виробленого як із природного газу, так і з біогазу, залежно від наявності. Завдяки достатньому постачанню пального у всьому світі та потенціалу зменшення викидів CO2 на до 20*–100%*** вони пропонують плавний перехід до екологічно сталого транспорту.

Наші вантажні автомобілі на СПГ та ЗПГ

Для міських перевезень, таких як вивезення відходів і розвезення товарів, ви можете придбати легкий та універсальний Volvo FE CNG, який пропонує запас ходу до 400 км на стисненому природному газі або біогазі. Для регіональних та дальніх перевезень ви можете придбати Volvo FM LNG та Volvo FH LNG з запасом ходу до 1000 км і високою продуктивністю на скрапленому природному газі або біогазі.

Що таке СПГ?

СПГ — це природний газ або біогаз, стиснений під високим тиском та заправлений в баки вантажівки. Наші вантажівки, які працюють на СПГ, пропонують достатні потужність, крутний момент та запас ходу, щоб впоратися з вибагливими задачами з розвезення товарів і вивезення відходів. При використанні стисненого біогазу викиди CO2 зменшуються на 70%**.

Що таке ЗПГ?

ЗПГ — це природний газ або біогаз, зріджений шляхом охолодження до низької температури. Коли газ зріджується, він зменшується в обсязі, що дозволяє взяти на борт достатньо палива для дальніх перевезень. За підтримки ЄС мережа заправних станцій ЗПГ зростає по всій Європі. Це означає, що ЗПГ має великий потенціал в якості замінника дизельного пального для вантажівок. Наші вантажівки, які працюють на ЗПГ і використовують викопний природний газ, знижують викиди CO2 на 20%* у порівнянні з дизельним пальним. А при використанні біогазу викиди СО2 знижуються на 100%***.

* Це охоплює викиди від транспортного засобу під час дальніх перевезень (їх також називають «від бака до колеса») порівняно з вантажівкою, що використовує європейське стандартне дизельне пальне.

*** Це стосується викидів від транспортного засобу під час магістральних перевезень в рамках так званого циклу «від бака до колеса» з використанням біогазу разом із ГРО в порівнянні з вантажівкою, в якій використовується дизельне паливо європейського стандарту.