Trucks

Ознайомтеся з нашими електричними вантажівками

Ми знаємо, що багато перевізників наполегливо працюють над тим, щоб зменшити вплив на довкілля, покращити робоче середовище водіїв та сприяти тому, щоб міста стали тихішими та чистішими. Ми хочемо підтримати рух у цьому напрямку за допомогою нашого асортименту електричних вантажівок та рішень для повного переходу на електрику.

Від самого початку

Перехід на електрику — це інвестиція в майбутнє. Якщо ви зацікавлені в переході на електрику, ми завжди починаємо з ретельного аналізу ваших потреб, щоб мати можливість ідеально адаптувати комплексне транспортне рішення саме до вашої діяльності.

Переваги 

Нульові викиди вихлопних газів і менші рівні шуму відкривають можливості для збору і доставки вантажу там, де звичайним вантажним автомобілям не можна. Нижчі рівні шуму можуть створити можливості для виконання широкого спектра транспортних завдань у непікові години. Це покращує використання простору в довгостроковій перспективі у перевантажених містах.

У повсякденному користуванні

Наші електричні вантажівки дуже тихі в порівнянні з традиційними вантажівками, як під час руху, так і коли стоять на місці. Рівень шуму та вібрації в кабіні набагато нижчий, також і при роботі біля вантажівки. На додачу до цього, електродвигун пропонує дуже плавний та безперервний потік потужності. Це ідеально підходить для зупинок і рушань, які доводиться часто робити під час перевезень містом.

Наші повністю електричні моделі вантажівок

Пов’язані статті

Виникли питання?

У місцевих дилерів Volvo Trucks є відповідь. Напишіть їм у чат, зателефонуйте або запросіть до себе у офіс для знайомства.