СУЧАСНА СИЛОВА ЛІНІЯ СТАЛА ЩЕ СУЧАСНІШОЮ


Коли ми проектували вашу вантажівку, ми оптимізували програмне забезпечення вашого I-Shift для конкретних транспортних рішень. Ваші транспортні задачі змінилися з того часу? Чи ви знайшли вантажівку з функціями, які бездоганно відповідають вашим потребам, за винятком програмного забезпечення I-Shift?

Жодних турбот. Ми можемо просто оновити програмне забезпечення вашого I-Shift відповідно до ваших потреб. Ви зможете збільшити свою продуктивність, економити пальне та зменшити зношування компонентів силової лінії.

Економте пальне завдяки оновленому I-Shift

Переваги спеціалізованого програмного забезпечення

Програмне забезпечення I-Shift, ідеально адаптоване до транспортних задач, покращує не лише експлуатаційні якості силової лінії. Воно також покращує показники вашого бізнесу.

Ви зможете досягнути ідеального балансу між швидкістю та економічним споживанням пального. Ваші фінансові результати свідчитимуть про підвищення продуктивності, в поєднанні з безпечним і комфортним водінням.

Просте оновлення програмного пакету I-Shift

ЯК ОНОВИТИ?

Єдине, що потрібно зробити для оптимізації свого I-Shift, це завітати до свого дилера Volvo. А ми вже оновимо програмне забезпечення вашого I-Shift відповідно до ваших транспортних задач. Програмне забезпечення розроблене з урахуванням сертифікації рівня викидів вашого двигуна та версії вашого I-Shift.

Деякі з переваг оновлення:

  • Покращені експлуатаційні якості
  • Менший обсяг споживання пального
  • Більш комфортне водіння
  • Зменшене зношування компонентів силової лінії

Яке програмне забезпечення мені обрати?


Який програмний пакет підходить для ваших транспортних задач? Нижче ви знайдете короткий огляд доступних пакетів. Зауважте, що для більш давніх версій I-Shift деякі програмні пакети є комбінованими.

Оновлення базового програмного пакету I-Shift

БАЗОВИЙ ПРОГРАМНИЙ ПАКЕТ (TP-BAS)

Це стандартний програмний пакет, який постачається з I-Shift. Пакет містить базові функції коробки перемикання передач для різних дорожніх умов.

Оновлення програмного забезпечення I-Shift для розвезень

ПО ДЛЯ РОЗВЕЗЕНЬ (TP-DIST)

Пристосовує функції коробки перемикання передач до умов експлуатації в сегменті міських розвезень. Програмний пакет містить функції, які допомагають підвищити керованість під час рушання з місця, маневрування в обмеженому просторі та під час водіння на невеликій швидкості.

Оновлення програмного забезпечення I-Shift для будівництва

ПО ДЛЯ БУДІВНИЦТВА (TP-CON)

Функції, пристосовані до умов експлуатації в сегменті будівництва. Розроблені для роботи у важких дорожніх умовах та для підвищення керованості під час рушання з місця, маневрування в обмеженому просторі та під час водіння на невеликій швидкості.

Оновлення програмного забезпечення I-Shift для перевезень на далекі відстані

ПЕРЕВЕЗЕННЯ НА ВЕЛИКІ ВІДСТАНІ (TP-LONG)

Містить найновіші функції, які зменшують споживання пального. Цей програмний пакет є ідеальним для магістральних перевезень, де особливу увагу приділяють економії пального. Цей пакет містить функцію I-Roll для деяких версій I-Shift.

Оновлення програмного забезпечення I-Shift для важких умов

ВАЖКІ АВТОПОЇЗДИ (TP-HD)

Оптимізує I-Shift для перевезень важких вантажів і важких автопоїздів (>85 тонн). Якою б не була повна вага автопоїзда, водій завжди зможе оптимізувати керованість, за рахунок активації або дезактивації режиму важкого автопоїзда та завдяки активації режиму перевезень на далекі відстані. Функції програмного пакету також пропонують переваги для вантажівок, які обладнані кількома причепами.

Оновлення програмного забезпечення I-Shift з тихохідними передачами

ТИХОХІДНІ ПЕРЕДАЧІ

Адаптує функціональність I-Shift з тихохідними передачами до конкретних умов експлуатації. Програмні пакети містять такі функції, як наднизька тихохідна передача та багатоступінчаста передача заднього ходу. Пакети доступні тільки для вантажівок, обладнаних I-Shift з тихохідними передачами.

Особливості програмних пакетів


Які властивості підійдуть для ваших транспортних задач? Нижче описані основні властивості програмних пакетів I-Shift. Щоб дізнатися про всі властивості та повний вміст кожного пакету, зверніться до своєї СТО Volvo та запитайте про довідкові відомості про вашу конкретну версію I-Shift.

Оновлення програмного забезпечення I-Shift

УДОСКОНАЛЕНИЙ АЛГОРИТМ ВИБОРУ ПЕРЕДАЧІ З ПЕРЕХОДОМ НА НИЖЧУ ПЕРЕДАЧУ «КІКДАУН»

Дозволяє перемикати передачі за допомогою кнопок плюс і мінус на важелі перемикання швидкостей під час рушання з місця та водіння в автоматичному режимі.

Також ця функція допомагає управляти швидкістю під час руху на малих обертах або з дуже низькою швидкістю — наприклад, у дорожніх пробках. Також можна підвищувати передачі, оскільки оберти двигуна автоматично збільшуються перед підвищенням передачі.

За допомогою зміненого алгоритму вмикання пониженої передачі здійснюється вибір передачі, яка забезпечить максимальне прискорення.

Оновлення програмного забезпечення I-Shift для поганих доріг

ПОКРАЩЕНА ПРОДУКТИВНІСТЬ НА ПОГАНИХ ДОРОГАХ.

Цей опціональний пакет спеціально пристосований до специфічних умов роботи в сегментах будівництва і перевезення деревини.

Режим P+ Performance містить різні функції, які адаптують алгоритм перемикання і вибору передач для поганого дорожнього покриття та крутих схилів. Також він містить функції, які полегшують рушання за поганих дорожніх умов.

Ця функція може бути без жодних проблем поєднана з програмою для важких умов (TP-HD). Функції AVO-ENH будуть працювати тільки при вимкненому режимі HD і ввімкненому режимі Power.

Оновлення програмного забезпечення I-Shift з I-See

I-SEE

Функція I-See не лише запам'ятовує схили, якими ви їдете. Вона знає про рельєф дороги попереду.

Для цього вона використовує дані, отримані від інших вантажівок, обладнаних I-See. Ця інформація зберігається в базі даних. Щойно будь-яка з вантажівок проїде певною дорогою, усі інші вантажівки зможуть скористатися інформацією про топографію дороги завдяки комунікаційному пристрою телематичної системи. З функцією I-see ви зможете економити до 5 відсотків пального.

Програмні набори продаються лише у якості допоміжних наборів до комплекту I-Cruise (інтелектуальний круїз-контроль).

Оновлення програмного забезпечення I-Shift для важких умов

УПРАВЛІННЯ ВАЖКИМИ АВТОПОЇЗДАМИ

(Доступно лише для певних комбінацій двигунів та коробок перемикання передач).

Оптимізує вибір передачі для важких автопоїздів (85-180 тонн). Ця функція покращує керованість та паливну економічність в сегменті перевезень надважких вантажів.

У режимі HD для рушання використовується перша передача, а алгоритм вибору передач адаптований для важких автопоїздів. Крім того, функція TP-HD обирає передачу рушання з урахуванням повної ваги автопоїзда, що зменшує зношування зчеплення.

Використовується повний діапазон передач, передачі перемикаються по-черзі на високих обертах, що дозволяє підтримувати крутний момент та комфорт водіння.

Оновлення програмного забезпечення I-Shift з покращеним перемиканням передач

ПОКРАЩЕНА СТРАТЕГІЯ ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ

(Для повної функціональності потрібен EBS-MED).

Рушання і маневрування стають легшими завдяки сумісній роботі EBS (дискових гальм з гальмівною системою з електронним управлінням, EBS-STD / EBS-MED) і ECS (підвісці з електронним управлінням, SUSPL-EC).

Цей режим гальмування збільшує ефективність гальмування за допомогою моторного гальма VEB/VEB+/ шляхом автоматичного вибору потрібної передачі для роботи двигуна на високих обертах. Ця функція компенсує гальмівний ефект моторного двигуна при зміні передачі під час гальмування.

Оновлення програмного забезпечення I-Shift з функцією відбору потужності

ПОКРАЩЕНІ ФУНКЦІЇ МЕХАНІЗМУ ВІДБОРУ ПОТУЖНОСТІ

Декілька функцій, які полегшують використання функції механізму відбору потужності. Функції відбору потужності I-Shift дозволяють активувати такі функції як Auto Neutral, Reverse Inhibit і підключення роздаткової муфти.

Оновлення програмного забезпечення I-Shift з інтелектуальним круїз-контролем

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

Здійснює оптимізацію крейсерської швидкості і обмежує потужність додаткового гальма, коли це дозволяють умови дорожнього руху — наприклад, на пологих спусках.

Оновлення програмного забезпечення I-Shift з I-Roll

I-ROLL

Функція механізму вільного ходу, яка дозволяє економити пальне. Функція I-Roll використовується у випадках, коли не потрібні ані потужність двигуна, ані гальмування двигуном — наприклад, під час їзди по рівній дорозі.

Оновлення програмного забезпечення I-Shift з управлінням запуском

УПРАВЛІННЯ ЗАПУСКОМ

Працює сумісно з системою EBS для автоматичного активування функцій гальмування з метою надання допомоги під час рушання та маневрування в обмеженому просторі.

Пошук місцевого дилера

Зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks та дізнайтеся про всі технічні характеристики та всі деталі пропозиції.

Пошук місцевого дилера