Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Dynafleet Vehicle Status.

Все під контролем менеджера автопарку

Стан транспортного засобу

Отримайте повний контроль за станом транспортних засобів свого автопарку. Служба Dynafleet Vehicle Status допомагає вам отримувати як загальну, так і більш детальну інформацію про стан своїх вантажівок незалежно від того, де ви перебуваєте. Вона допомагає як при коротко, так і при довготерміновому управлінні автотранспортом та дозволяє тримати під контролем час безвідмовної роботи.

Dynafleet collects and compiles warnings and alarms from your trucks.

Огляд автопарку

Dynafleet збирає та накопичує відомості про попереджувальні й аварійні сигнали на панелі приладів вашого транспортного засобу. В огляді Vehicle Status указується кількість попереджувальних і аварійних сигналів у вашому автопарку та надається опція перегляду даних окремих транспортних засобів.

Get detailed information about the status on vehicle level.

Бачте панель управління

Детально дізнавайтеся із експлуатаційних даних про попереджувальні і аварійні сигнали на панелі приладів кожного окремого транспортного засобу. Тут ви можете отримати детальну інформацію про попередження, наприклад, про легке пошкодження, рівень пального, знос гальмівної накладки або тиск мастила. Усі події реєструються разом із такими параметрами, як час виникнення, місце, дані водія і час роботи двигуна, щоб полегшити подальший поглиблений аналіз.

Основні переваги

  • Попереджувальні й аварійні сигнали на панелі приладів транспортних засобів вашого автопарку.
  • Інформація з панелі приладів, така як легке пошкодження, тиск мастила, зношені гальмівні накладки та інше.
  • Усі події стану транспортного засобу включають час виникнення, місце, ім'я водія, одометр та час роботи двигуна.
  • Повідомлення про події стану транспортного засобу в реальному часі.

Візьміть під повний контроль

Ваш дилер Volvo Trucks може допомогти вам взяти свої вантажівки під повний контроль та відкрити всі переваги послуги Vehicle Status.