Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Наскільки безпечні ваші водії?

Безпечне водіння для безпечних перевезень

Dynafleet safety

Жорстке гальмування та втручання активної системи безпеки вантажівки можуть свідчити про складне дорожнє становище. Dynafleet Safety допоможе вам виявляти такі ситуації. А оскільки безпечне водіння, як правило, означає поліпшену паливну економічність і менший знос, ця послуга пропонує безліч переваг.

Driver behaviour like acceleration and braking are logged and can be analysed.

Прискорення, гальма та стиль водіння

Dynafleet Safety забезпечує надійну основу для поліпшення ваших транспортних операцій. Завдяки фіксації стиля водіння, зокрема жорсткого гальмування або різкого прискорення, з'являється можливість краще виявити потенційні напрямки вдосконалення. Це хороший початок для навчання водіїв.

Dynafleet Safety logs events where the truck's acive safety systems intervene.

Втручання системи активної безпеки

Служба «Безпека» також реєструє події, в яких системи активної безпеки вантажівки, зокрема Система попередження зіткнення і підвищення гальмівного зусилля при екстреному гальмуванні та Система електронного контролю стійкості, втручаються в керування, щоб уникнути інцидентів та нещасних випадків. Часто причиною втручання в керування стають складні дорожні умови, тому дуже важливо забезпечити уважне і обережне водіння.

Основні переваги

  • Фундамент для аналізу безпеки, що ґрунтується на фактах.
  • Функція сповіщення для привернення уваги до поточних аспектів, а також система звітів для подальших заходів.
  • Покращення націленості на безпеку та мінімізація нещасних випадків.
  • Безпека є конкурентною перевагою.

Відкрийте для себе потенціал

Ваш дилер Volvo Trucks може показати вам, як Dynafleet Safety допоможе використати повний потенціал ваших автомобілів і водіїв.