Просте відправлення повідомлень.

Залишайтеся на зв'язку.

Система «Повідомлення» забезпечує постійний зв'язок з вантажівкою — незалежно від того, хто перебуває за кермом. Офіс і водій спілкуються за допомогою простих текстових повідомлень. Вони легко набираються і миттєво відображаються на екрані у вантажівці. Бездротова клавіатура спрощує спілкування для водіїв під час зупинки. На додаток, останні можуть переглядати повідомлення під час керування.

Інтеграція «Dynafleet Повідомлення».

Інтегруйте сервіс зі своїми системами

Завдяки простій інтеграції сервісу «Повідомлення» у вашу систему подачі замовлень та випису рахунків доступ до всієї важливої інформації може здійснюватися на одному екрані. Це забезпечує кращий контроль та спрощує роботу водію, оскільки робочі замовлення чітко відображатимуться на екрані вантажівки.

Універсальний екран.

Потенційні можливості екрану

Екран у вашій вантажівці здатен на багато більше, аніж просто обмін повідомленнями. Автоматичні сповіщення про час, проведений за кермом, а також час відпочинку, підказки та навігація — все це зменшує рівень стресу та покращує продуктивність водія.

Основні переваги

  • Спілкування з водіями за допомогою текстових повідомлень у системі Dynafleet, SMS або електронних листів
  • Швидке відправлення повідомлень. Надання водіям допоміжної інформації, що дозволяє приймати зважені та правильні рішення
  • Економний зв'язок з усім автопарком
  • Отримання повідомлень про пункт призначення для навігаційної системи. Орієнтовний час прибуття надається керівнику автопарком у Dynafleet
Пошук місцевого дилера

Отримуйте повідомлення

Місцевий дилер Volvo Trucks допоможе вам налаштувати послугу «Dynafleet Повідомлення». Та розповість про багатофункціональний дисплей, що може бути встановлений у вашій вантажівці.

Пошук місцевого дилера