Сервіс «Економія пального і охорона навколишнього середовища» дозволяє покращити заощадження та зменшити рівень викиду CO2

Dynafleet Пальне та довкілля

Хто з ваших водіїв найбільш ефективний? А кому необхідне додаткове тренування? Послуга «Dynafleet Пальне та довкілля» спрощує аналіз даних транспортних засобів і водіїв та допомагає заощадити час. Вона вказує, що саме можна оптимізувати, та слідкує за вашими викидами CO2.

Почніть економити з сервісом «Економія пального і охорона навколишнього середовища»
Дозволяє підібрати водія відповідно від виду завдання

Робочий час водія Dynafleet

Dynafleet допомагає вам постійно бути в курсі того, чим зайняті ваші водії. Дізнайтеся, який водій найкраще підходить для виконання нової задачі. Отримуйте завчасні попередження, щоб забезпечити дотримання норм робочого часу і відпочинку. Та витрачайте менше часу на адміністрування завдяки автоматичному завантаженню даних з тахографа на додаток Dynafleet.

Дізнайтеся більше про послугу «Робочий час водія»
Позиціонування: тримає вас у курсі

Dynafleet Positioning – система стеження за місцем розташування

Більше жодних дзвінків. Жодних здогадок. Послуга «Позиціонування» повідомляє вам всю необхідну інформацію. Починаючи від місцезнаходження вантажівки (з точністю до вулиці) та закінчуючи детальною інформацією про водія, швидкість вантажівки, вантаж та тип транспортного засобу. Сервіс також допомагає вам більш ефективно планувати та керувати своїм бізнесом.

Дізнатися про службу позиціонування
Dynafleet Vehicle Status.

Dynafleet Vehicle Status

Контролюйте свій час безвідмовної роботи. Служба Vehicle Status повідомляє вам про стан попереджувальних і аварійних вогнів на панелі приладів вашого транспортного засобу коли ви в офісі. Ви отримаєте інформацію на рівні транспортного засобу і автопарку. Це допоможе вам спланувати технічне обслуговування на найближчий і на більш тривалий час.

Дізнайтеся про можливості служби Dynafleet Vehicle Status
Швидко, безпечно та вигідно

Dynafleet Messaging – система повідомлень

Послуга «Повідомлення» - це швидкий, безпечний та економічний спосіб завжди залишатися на зв'язку з вантажівкою. Він дозволяє уникнути прикрих непорозумінь та надає водіям інформацію, необхідну для прийняття правильних рішень у дорозі. Ви можете спілкуватися скільки завгодно — незалежно від місцезнаходження вантажівки.

Відкрийте для себе сервіс «Повідомлення»

Як це працює

Готова система для будь-якої платформи

Dynafleet надає вам доступ до унікальної та надзвичайно корисної інформації про вашу вантажівку Volvo. При цьому його можна встановити на вантажівку будь-якої іншої марки — це суттєво спрощує управління змішаним парком.

 

Якщо ви вже використовуєте іншу платформу для управління своїм автопарком, ми пропонуємо послугу Data Access, яка дозволяє переносити дані транспортного засобу з вантажівки Volvo у вашу систему управління автопарком.

Проста процедура встановлення

Обладнання Dynafleet може бути встановлено як фабрично, так і у вашого дилера Volvo Trucks. Жодне додаткове програмне забезпечення не потрібне – просто увійдіть на веб-портал Dynafleet та отримайте доступ до інформації про ваш автопарк. Чи скористайтеся смартфоном або планшетом — і забезпечте собі доступ до інформації у будь-якій точці світу.

Інформація та її зберігання.

Інформація про транспортний засіб та водія відправляється до бази даних Dynafleet, де здійснюється її аналіз, після чого вона подається вам у вигляді простого та легкозрозумілого звіту. Ваш офіс та водії можуть спілкуватися за допомогою текстових повідомлень. Ви також можете інтегрувати свою систему обробки замовлень та виписування рахунків з Dynafleet.

VT

Ідеальний пакет сервісів

Ваш місцевий дилер Volvo Trucks допоможе вам обрати пакет Dynafleet, що найкраще підходитиме для вас та вашого бізнесу.

Пошук місцевого дилера