Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Служба оренди вантажівок Volvo Truck Rental — надійний партнер

Відносини, на які можна покластися.

«Ми називаємо їх «партнери по оренді».

Оренда вантажівок Volvo

Служба Volvo Truck Rental — це не співволодіння, це скоріше партнерство.

Кожного року послуги з оренди Volvo Truck набирають все більшої популярності. І не важко побачити, чому. Як ваш надійний партнер з оренди, ми завжди з радістю допоможемо вам виконати термінову роботу, зобов'язання в рамках коротко- або довготривалого контракту або спеціальне завдання. Вам потрібно лише обрати необхідну вам вантажівку з автопарку для оренди.
Вам потрібно лише зв'язатися з нами — все інше владнаємо ми. Ви й не помітите, як опинитеся в найсучаснішій вантажівці Volvo і зможете виконати необхідну роботу.

Орендуйте вантажівку вже сьогодні. Телефонуйте за номером: xxx-xx xx xx.

П'ять переваг служби Volvo Truck Rental

НЕЙМОВІРНА ГНУЧКІСТЬ

Завдяки оренді вантажівки у Volvo ви уникаєте фінансових ризиків і капітальних витрат на придбання нової вантажівки. Натомість ви можете орендувати вантажівку на короткий період часу за фіксований місячний тариф. У вартість оренди буде входити все необхідне, включно з витратами на страхування, податки й обслуговування.

Piggy bank

Зменшені витрати

Завдяки службі Volvo Truck Rental ви уникаєте фінансових ризиків і капітальних витрат на придбання нової вантажівки. Натомість ви можете орендувати вантажівку на короткий період часу за фіксований місячний тариф. У вартість оренди буде входити все необхідне, включно з витратами на страхування, податки й обслуговування.

Shopping cart

Системне рішення

Неважливо, купуєте ви нову вантажівку чи орендуєте її: всі послуги надаються з одного джерела. Ми швидко підберемо оптимальну вантажівку відповідно до ваших потреб і запропонуємо готове рішення у необхідний вам термін.

One hundred percent

Висока якість вантажівок

Якщо ви вирішите орендувати в нас вантажівку, будьте певні — вона буде майже нова, чиста й обладнана найсучаснішим програмним забезпеченням. Простіше кажучи, вантажівка буде готова представляти вас і вашу компанію. 

One hundred percent

Глобальна мережа сервісних центрів

Всі ми хочемо, щоб будь-яка робота йшла без перебоїв. Та, як відомо, іноді життя розпоряджається по-іншому. Тому ми створили глобальну мережу сервісних центрів, що завжди будуть поряд у випадку непередбачуваних обставин.

Необхідно виконати роботу?

Тут можна знайти місцевого дилера Volvo Truck Rental.