Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×
Driver Challenge

Змагання Volvo Trucks Driver Challenge

Ласкаво просимо до змагань водіїв Volvo Trucks Driver Challenge, що висувають чи не найсуворіші вимоги до навичок водіння. Вони повністю сконцентровані навколо водія. А також важливої ролі водіїв із забезпечення безпеки, паливної ефективності та продуктивності. Так, коли йдеться про загальний успіх, водій відіграє важливу роль. 

Водійка Driver Challenge

Змагання, якому немає рівних

У змаганнях Volvo Trucks Driver Challenge беруть участь водії, що зводять безпеку, паливну ефективність та продуктивність водіння до рангу мистецтва. Вони збирають найкращих водіїв вантажівок у світі, що проходять ретельний відбір в рамках місцевих змагань і визначення найоптимальніших кандидатів. Переможець з кожного регіону отримує можливість пройти індивідуальне навчання в Швеції — батьківщині Volvo Trucks, яке передбачає відвідування наших виробничих потужностей, музею Volvo, демонстраційного центру Volvo Trucks та багато іншого.

Ласкаво просимо до змагань водіїв Volvo Trucks Driver Challenge 2019!

Готові до шансу, що випадає раз у житті? Хочете отримати можливість позмагатися за звання чемпіону своєї країни в рамках Volvo Trucks Driver Challenge 2019? Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з найближчим дилером.