Вантажівки Volvo Trucks

Вольво Україна

×

ЕКОНОМИТИ ПАЛЬНЕ ТАК ЛЕГКО

НОВИЙ VOLVO FH SAVE 7

Економія пального дозволяє вам контролювати свої витрати та вплив на довкілля. Але найголовніше те, що ви можете використати кожну краплю пального з максимальною користю. Не економте за рахунок продуктивності. Автомобіль з чудовою керованістю, який може підтримувати швидкість і економите пальне — це ваше найефективніше рішення. Пропонуємо вам новий Volvo FH Save 7 з пакетом I-Save за акційною ціною для українських перевізників.

VOLVO FH SAVE 7: ВБУДОВАНА ЕКОНОМІЯ ПАЛЬНОГО

Зниження Витрат Палива Завдяки Пакету I-Save

Паливний пакет I-Save — наша найостанніша розробка для магістральних перевезень. Завдяки поєднанню двигуна D13 потужністю 500 к. с., ефективних задніх мостів, багатофункціональної трансмісії і технологій заощадження пального, зокрема оновленої картографічної технології I-See, Volvo FH Save 7 економить до 7 % пального на далеких відстанях.

I-See — Спостерігайте За Падінням Витрат На Пальне

Який маршрут потребує меншої витрати палива. У системі I-See використовуються дані про топографію місцевості, за допомогою яких розраховується швидкість і перемикання передач, які забезпечують максимальну економію пального. За рахунок ефективного використання кінетичної енергії, система дозволяє скоротити обсяги споживання пального на 5%. Для забезпечення кращих результатів I-See використовує картографічні дані на базі хмари.

Постійна Швидкість, Яку Забезпечує Система I-Cruise

Інтелектуальна система круїз-контролю. I-Cruise регулює вашу швидкість для зниження споживання пального. Це не лише дозволяє покращити вашу продуктивність за рахунок дотримання високої середньої швидкості, а й забезпечити більш безпечне та більш комфортне водіння.

Технічна Специфікація Volvo FH Save 7

Пропонуємо спеціальну знижену ціну на новий Volvo FH Save 7 та вигідні умови фінансування від "ВФС Україна": ставка фінансування 5,95% на 4 роки, предоплата 20%.

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ? ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Регіональні Представники З Продажу Вантажівок

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

 

ДИЛЕР ТОРГОВИЙ ПРЕДСТАВНИК ТЕЛЕФОН E-MAIL
ЛЬВІВ СЕРГІЙ КУРЯТО                     067-6532532    sergiy.kuriato@fhservice.lviv.ua
КИЇВ ОЛЕКСАНДР ДМИТРЕНКО  050-3309700  alexander.dmitrenko@volvo.com
ДНІПРО ОЛЕКСАНДР КАРЛЮГІН 067-3535690 alexander.karlyugin@ets-group.com.ua
ХАРКІВ ДЕНИС БАБІЙ 050-3262100 babii.avtolak@gmail.com
КРАМАТОРСЬК РОМАН ТРАЧ 050-3706693 roman.trach@ets-group.com.ua
ОДЕСА  МИКОЛА ШЕВЧЕНКО 050-4951757  m.shevchenko@transservice.com.ua