FH ARGENTINA EDITION

Лімітована серія Volvo FH Globetrotter Club Argentina Edition

Ми з гордістю представляємо серію Globetrotter Club Argentina Edition: Volvo FH Argentina та Volvo FH Tango. Ця високотехнологічна вантажівка доступна у двох ексклюзивних кольорах. А на додаток до фантастичного зовнішнього вигляду вона має неперевершені технічні характеристики. Вона створена, щоб відповідати найвищим життєвим запитам в дорозі, та може буде обладнана нашими найбільш успішними і передовими функціями та інноваціями, такими як I-Shift і Volvo Engine Brake+. Одним словом, вона створена, щоб оптимізувати ваш бізнес. Volvo FH - гарант Вашої продуктивності з 1993 року.

П'ЯТЬ ПРИЧИН, ЧОМУ ВИ ЗАХОЧЕТЕ ПРИДБАТИ ЦЮ ВАНТАЖІВКУ

ДИЗАЙН

1. ФАНТАСТИЧНИЙ ДИЗАЙН

Ви можете віддати перевагу одному із наших ретельно відібраних ексклюзивних кольорів кабіни. Кольори S91611 Water Blue або S98664 Blue так символічно поєднуються з елементами аргентинського прапору. Без сумнівів, так вантажівка не залишиться непоміченою.

ІНТЕР'ЄР

2. СТИЛЬНИЙ ІНТЕР'ЄР

Щойно ви заберетеся в кабіну, вам більше не захочеться із неї виходити. Надзвичайно стильний та зручний інтер'єр створює відчуття довершеності і витонченості. Увага до безпеки в кожній деталі.

МРІЯ ВОДІЯ

3. МРІЯ ВОДІЯ

Безпечна кабіна Volvo FH надасть вам найбезпечніше та найкомфортабельніше робоче середовище. Не тільки для водіння, а й для відпочинку та сну.

БЕЗПЕЧНА ТА ЕКОНОМІЧНА

4. БЕЗПЕЧНА ТА ЕКОНОМІЧНА ВАНТАЖІВКА

Прагнення до безпеки закладено в нашу ДНК, і ювілейна вантажівка обладнана новітніми засобами забезпечення безпеки. Також ми пропонуємо послуги, такі як Курси навчання водіїв і Advanced Fuel Economy, щоб допомогти водіям використовувати їх вантажівки краще, безпечніше та ефективніше.

ПРИБУТКОВІСТЬ

5. ЧЕМПІОН З ПРИБУТКОВОСТІ

Вантажівка оснащена розумними інноваціями і рішеннями. Вони забезпечать вам додаткові часи безвідмовної роботи і продуктивність водія, що підвищить вашу прибутковість. Можна створити власну конфігурацію, яка бездоганно задовольнятиме потреби саме вашого бізнесу

ВСТУПАЙТЕ ДО КЛУБУ GLOBETROTTER ТА ВИРУШАЙТЕ У ПОДОРОЖ ДО АРГЕНТИНИ!

Купуючи Volvo FH Argentina або Volvo FH Tango, ви приєднаєтесь до клубу Globetrotter Club, який на цей раз запрошує своїх учасників до Аргентини. На Вас чекають: