Змагання Volvo Trucks Driver Challenge 2018

Ласкаво просимо до змагань водіїв Volvo Trucks Driver Challenge 2018, що висувають чи не найсуворіші вимоги до навичок водіння. Вони повністю сконцентровані навколо водія. А також важливої ролі водіїв із забезпечення безпеки, паливної ефективності та продуктивності. Так, коли йдеться про загальний успіх, водій відіграє важливу роль. 

Приєднуйтеся до змагань!

Готові до шансу, що випадає раз у житті? Хочете представити свою країну та позмагатися за звання чемпіону світу в рамках Volvo Trucks Driver Challenge 2018? Втільте мрію в життя. Надсилайте Вашу заявку:

 

driver challenge logo

ЗМАГАННЯ, ЯКОМУ НЕМАЄ РІВНИХ

У змаганнях Volvo Trucks Driver Challenge беруть участь водії, що зводять безпеку, паливну ефективність та продуктивність водіння до рангу мистецтва. Цього року ми очікуємо більше 12 000 водіїв з 44 різних регіонів світу. Кожні два роки змагання збирають найкращих водіїв вантажівок у світі, що проходять ретельний відбір в рамках місцевих змагань і визначення найоптимальніших кандидатів. Переможець з кожного регіону отримує право виступити на неймовірному світовому фіналі в Швеції. 

Ласкаво просимо до Volvo Trucks Challenge 2018. Хто стане наступним чемпіоном світу?

Водій маше дітям, безпека, Driver Challenge

Безпека

Чи знали ви, що серед людей, які отримують серйозні травми або гинуть внаслідок аварій за участі важких вантажівок, близько 35 відсотків належать до уразливих учасників дорожнього руху. Це діти, велосипедисти тощо. Водій відіграє важливу роль. На кону — людські життя. У Volvo Trucks безпека завжди була основним пріоритетом. Чудовим прикладом цього є наша програма з підвищення кваліфікації водіїв, що включає в себе курси безпечного водіння. Адже кваліфікований і уважний водій майже напевне уникне і попередить аварію.

Дізнатися більше про безпеку
Вантажівка, параплан, паливна ефективність, Driver Challenge

Паливна ефективність

Чи знали ви, що водій може власноруч зменшити споживання палива на 30 %? Бути водієм — це велика відповідальність. Не лише в рамках покращення прибутковості, а й з точки зору зниження шкідливих викидів. Адже межі досконалості не існує. Volvo Trucks робить все можливе, щоб надати водію будь-яку можливу підтримку. Система I-Shift, сервіси на кшталт Dynafleet і наша програма з покращення кваліфікації водіїв — всі вони дають змогу водіям вивести свої навички на якісно новий рівень.

Дізнатися більше про паливну ефективність
Вантажівка, схил, продуктивність, Driver Challenge

Продуктивність

Навіть незначне покращення продуктивності може мати суттєвий вплив на прибутковість. І водій відіграє важливу роль. Результати досліджень свідчать, що тренований водій зможе виконати завдання безпечніше й ефективніше, а також забезпечити оптимальний стан вантажівки. Щоб допомогти водію, ми розробили технологічні інновації на кшталт динамічного управління Volvo, а також нашу програму з покращення кваліфікації водіїв.

Дізнатися більше про продуктивність
Перегони вантажівок Driver Challenge

Відбіркові етапи та Світовий фінал

Відбіркові етапи в Україні проходитимуть:

Київ 12 та 13 червня 

Львів 19 червня

Мукачево 21 червня.

Світовий фінал змагань Volvo Trucks Driver Challenge пройде 13–14 вересня 2018 року в Ґетеборзі, Швеція — батьківщині Volvo Trucks. Тут зберуться найкращі водії світу та продемонструють свої навички найвищого рівня, змагаючись за титул чемпіона світу. Змагання пройдуть у центрі Volvo Trucks Experience Center і триватимуть 2 дні. Це буде справжнє свято водійського професіоналізму. Учасників очікують багато чудових заходів, семінарів і, звичайно ж, кульмінація змагання — офіційна церемонія нагородження, на якій будуть оголошені переможці Volvo Trucks Driver Challenge 2018. Вечір завершиться великим святкуванням.

Зареєструватися на участь у змаганнях

Зареєструватися на участь у змаганнях

Зареєструватись