СКОРИСТАЙТЕСЬ СВОЇМ ШАНСОМ.

УСЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ.

Що Ви хотіли б отримати від роботи на посаді механіка? Ще навіть не познайомившись із Вами, ми все ж можемо дещо припустити. Скоріше за все, Ви прагнете працювати із найновішими технологіями, які допоможуть Вам розвиватись. Ви, напевне, також пишались би тим, що представляєте бренд, який є лідером своєї індустрії у сфері інновацій. І, без сумніву, Ви очікуєте, що одночасно із усім цим Ви зможете побудувати вдалу кар’єру. Не слід забувати і про можливість працювати у дружній та успішній команді. Якщо Ви, подібно до нас, думаєте про всі ці аспекти, Volvo Trucks – найкраще місце роботи для Вас! Отже, не марнуйте час і подавайте заявку про прийняття на посаду механіка. Скористайтесь своїм шансом!

 

ЗУСТРІЧАЙТЕ РЕЗУ ЗІ ШВЕЦІЇ

Він справжній новатор, який має чіткі та амбітні цілі у житті: прогресувати завдяки навчанню; шукати середовище та компанію, де він зможе удосконалюватись; та одержувати максимальну користь від своєї пристрасті до роботи з вантажівками.

 

Reza film fallback
Reza story small

Ім’я: Реза Ібрагімі.
 

Вік: 21.
 

Родина: мати та брати і сестри.
 

Місце проживання: Лунд (Швеція).
 

Посада: механік у дилера Volvo Trucks у Мальме (Швеція).
 

Хобі: футбол, подорожі.
 

Професійні захоплення: сучасні технології, вирішення проблем, розвиток.

 

ЗУСТРІЧАЙТЕ ДАНІЕЛЯ З НІМЕЧЧИНИ

Він фанат двигунів, пристрастю якого є високі швидкості та потужності. Але він одночасно і сімейна людина, яка з відповідальністю ставиться до планування майбутнього.

 

Daniel Film Fallback
Daniel Story Small

Ім’я: Даніель Фрьоліх.
 

Вік: 30.
 

Родина: дружина та донька.
 

Місце проживання: Берггайм (Німеччина).
 

Посада: механік у дилера Volvo Trucks у Фрехені (Німеччина).
 

Хобі: мотоцикли, родинне життя.
 

Професійні захоплення: технології двигунів, сталий розвиток.

ЗУСТРІЧАЙТЕ РІЧІ ІЗ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ

Він комунікабельна людина із добре обміркованим планом на життя. Він робить усвідомлений вибір заради просування вперед та готовий наполегливо працювати для здійснення своїх задумів. При цьому, він завжди знаходить час для старих друзів.

Richie Film Fallback
Richie Story Small

Ім’я: Річі Барлоу.
 

Вік: 24.
 

Родина: батьки, сестра та її родина.
 

Місце проживання: Саутгемптон.
 

Посада: механік у одного із дилерів Volvo Trucks у Лондоні (Велика Британія).
 

Хобі: гірський велоспорт, проведення часу із друзями.
 

Професійні захоплення: вантажівки із високими експлуатаційними характеристиками, командна робота, розвиток

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО VOLVO TRUCKS – ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ УСЕ, ЩО МАЄ ЗНАЧЕННЯ

Ми знаємо, що Ви серйозно ставитесь до кар’єри, – власне, як і ми. Розгляньте нашу пропозицію та почніть шлях до усього, що важливе для Вас.

 

 

Explore left

 

Приєднайтесь до лідерів ринку

Volvo Trucks є одним із найбільших виробників великовантажних автомобілів у світі, і ми протягом багатьох десятиліть залишаємось лідерами у сфері розвитку транспортної галузі завдяки нашим проривним інноваціям. Разом із Вами ми ще більше розширимо межі можливого.

 

Поглиблюйте свої знання у сфері найновіших технологій

Надзвичайна якість та відмінні експлуатаційні характеристики створили вантажівкам Volvo бездоганну репутацію. Приєднуйтесь до нашої команди – і Ви зможете із перших рук отримувати інформацію про технології, що зроблять транспортні перевезення завтрашнього дня ще безпечнішими, чистішими та ефективнішими.

 

Працюйте у сучасних майстернях

Майстерні дилерської мережі Volvo Trucks створені, в першу чергу, для людей, які в них працюють. Тут у Вашому розпорядженні будуть найдосконаліші та найновіші методи аналізу, інструменти та обладнання. Ми прагнемо створити робоче середовище, що буде найбільш професійним та приємним на ринку.

 

Побудуйте кар’єру, засновану на розвитку

Єдиною сталою річчю у Volvo Trucks є розвиток. Працюючи на нас, Ви зможете брати участь у нашій постійно діючій програмі навчання. Точніше кажучи, ми сподіваємось, що Ви станете учасником цієї програми, – адже ми зможемо рухатись вперед лише тоді, коли це почнете Ви.

 

Explore Right

 

Відчуйте справедливе ставлення до себе

Ми у Volvo Trucks віримо, що компетентність та відданість своїй роботі слід гідно винагороджувати. Ми розуміємо і те, що задоволені робітники працюють краще, а тому пропонуємо конкурентні зарплати, а також суттєві пакети пільг, роблячи Ваше життя стабільнішим та збагачуючи його.

 

Підтримуйте оптимальний баланс між роботою та особистим життям

Ми цінуємо те, що Ваше життя не складається із самої лише роботи. Відповідно, ми робимо усе можливе, щоб створити такі робочі умови, завдяки яким Ви зможете присвячувати достатній час Вашій родині та дотримуватись здорового способу життя. Отже, як Ви бачите, наша спрямованість на сталий розвиток стосується не лише наших вантажних автомобілів.

 

Зростайте із прогресивними цінностями

Ми хочемо, щоб Ви брали активну участь у діяльності нашої компанії. З цією метою, ми докладаємо активних зусиль для створення середовища, що надихатиме Вас на Ваш особистий внесок. Ми бажаємо почути Ваш голос та цінуємо Ваші ідеї. Повага до усіх є базовим принципом роботи Volvo Trucks.

 

Станьте частиною великої команди

У Volvo Trucks поруч із Вами будуть працювати дивовижні люди з усіх прошарків суспільства. Поєднавши свої навики та досвід, всі разом Ви зможете вдало вирішувати будь-які задачі, постійно відчуваючи і ділячись натхненням та надзвичайним почуттям товариськості.

 

Наші Вакансії

Ми шукаємо кандидатів, які мають бажання активно вдосконалювати свої вміння в сфері діагностики та ремонту вантажних автомобілів у команді найкращих фахівців на сучасному обладнанні.

У Вас є питання?

Vista

Готові до змагань Vista 2018?

VISTA - найбільші в світі змагання для спеціалістів післяпродажного обслуговування Volvo Trucks.

 

Дізнайтесь більше
Legacy Core values Sweden

Народжені у Швеції

Volvo Trucks походить з півночі, де клімат суворий і це вимагає рішучості та напруженої роботи, щоб вижити та бути лідером.

Дізнайтесь більше про компанію та цінності