Рятує життя протягом понад півстоліття

Близько половини ДТП з летальними наслідками за участі вантажівок можна було б уникнути, якби люди користувалися пасками безпеки. Життєво важливо, щоб нові покоління водіїв розуміли, наскільки важливим винаходом він є. Оскільки врятовані життя для нас понад усе.

Volvo Trucks — світовий лідер у безпеці

Завдяки нічному режиму водії можуть миттєво вимикати всі непотрібні підсвічування на панелі приладів одним натисканням кнопки. Це дає змогу зменшити відблиски, що потрапляють у поле зору водія, та запобігти відволіканню через відбиття від лобового скла і бокових дзеркал. Нічний режим найкраще підходить для далекобійників під час водіння вночі, а також під час руху заднім ходом або маневруванні за важких погодних й інших несприятливих умов, наприклад при під'єднанні та розчепленні причепу.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ АВАРІЙ

Наші ініціативи з активної безпеки мають на меті запобігати помилкам, які спричиняють близько 90% усіх дорожньо-транспортних пригод. Тому ми допомагаємо водіям бачити більше. Ми допомагаємо їм перебувати в комфорті та бути зосередженими. І ми обладнуємо свої вантажівки системами і технологіями, що виводять безпеку на якісно новий рівень.

Зниження травматизму

На жаль, аварії трапляються — тому ми зосереджуємо наші ініціативи з пасивної безпеки на мінімізації ризику травмування. В результаті, ми спрямовуємо всі наші зусилля на виробництво вантажівок, які забезпечують максимальний рівень безпеки водіїв, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Попередження аварій

Людський фактор відіграє визначальну роль у майже 90 відсотках від усіх дорожньо-транспортних пригод. Тому ми покращуємо оглядовість водіїв. Ми допомагаємо їм бути зосередженими та відчувати себе у комфорті. А також обладнуємо наші вантажівки системами та технологіями, що виводять безпеку на якісно новий рівень.

Ефективні гальма
Наша електронна система гальмування забезпечує плавне гальмування, менший гальмівний шлях, кращу стійкість та утримання курсу.

Підтримка стійкості руху
Електронна система курсової стійкості (ESP) призначена для збереження траєкторії руху вантажівки в ситуації, коли її колеса втрачають зчеплення з дорожнім покриттям і виникає ризик занесення або перекидання. Електронна система курсової стійкості допоможе виправити ситуацію завдяки протидії поперечним силам.

Кругова оглядовість
Багато стекол, потужні склоочисники, дзеркала задньої оглядовості нової конструкції, а також багато інших засобів — все це допоможе вам бачити більше та залишатися у безпеці.

Інтелектуальні технології
Адаптивний круїз-контроль попіклується про забезпечення безпечної дистанції до автомобіля попереду, а функція зрушення з пагорбу «Hill Start Aid» допоможе безпечно рушати під схил.

Системи безпеки
Завдяки нашій системі захисту проти викрадення ви можете зачиняти вантажівку та вмикати сигналізацію у віддаленому режимі. При спробі взламування активується сирена гучністю 105 дБ (A).

Відмінні ходові якості
I-Shift — це інтелектуальна коробка перемикання передач, яка дозволяє вам забути про зміну передач та сконцентруватися на дорозі.

Комфортний клімат
Ультрасучасна електронна система клімат-контролю відстежує кожен кліматичний фактор, забезпечує максимальний рівень комфорту і дозволяє краще зосередитися на дорозі.

Низький рівень шуму
Аеродинамічна конструкція, глушники й ізоляція — це неповний перелік засобів, що зменшують рівень шуму і, відповідно, стресу, до мінімуму.

Дізнайтеся більше про наші інновації у сфері безпеки

Кампанія, що наголошує на важливості бачити та бути побаченим

Кампанія, що наголошує на важливості

Побачте та будьте побаченими

Дізнайтеся більше та завантажте набір освітніх матеріалів

Зниження травматизму

Незважаючи на те, яких сильних зусиль ми докладаємо для уникнення аварій, вони все-одно стаються. Тому ми зробили акцент на зниженні ризику травмування до мінімуму. І спрямовуємо всі наші зусилля на виробництво вантажівок, які забезпечують максимальний рівень безпеки водіїв, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Енергопоглинаюча кабіна
При перекиданні вантажівки або лобовому зіткненні наша кабіна з посиленою конструкцією відводить енергію від удару в задню частину вантажівки. А отже, для тих, хто знаходиться в кабіні, шанси вижити суттєво збільшуються.

Триточкові паски безпеки
Розроблена Volvo, ця міцна і надійна система пасивної безпеки утримує людське тіло на місці у випадку різкого гальмування вантажівки або при перекиданні.

Подушка безпеки
Завдяки сучасній конструкції наша подушка захищає водія від удару об рульове колесо, панель приладів або вітрове скло при серйозному лобовому зіткненні.

Система переднього протипідкотного захисту
При лобовому зіткненні з легковим автомобілем ця зона деформації зминається на 200 міліметрів для захисту пасажирського салону, водія та пасажирів всередині.

Адаптивний круїз-контроль із системою попередження лобового зіткнення
Ця інтелектуальна система підтримки водія використовує радар для дотримання безпечної дистанції до автомобіля попереду та попереджує водія про ризик зіткнення.

Функція «Stretch brake»
Ця функція автоматично сповільнює рух причепу та випрямляє автопоїзд на слизьких схилах, суттєво знижуючи ризик складання вантажівки.

Дізнайтеся про наші функції захисту

Пошук місцевого дилера

Відчуйте безпеку на власному досвіді

Місцевий дилер Volvo Trucks продемонструє вам кожну функцію систем безпеки у дії, а також відповість на будь-які питання з безпеки вантажівок.

Пошук місцевого дилера