Volvo FE: допомагає захистити всіх учасників руху

Безпечна кабіна Volvo

Кабіна Volvo FE сконструйована, щоб захищати вас. А також пішоходів та інших учасників дорожнього руху. Випробування на зіткнення, випробування на удар при зіткненні з бар'єром, краш-тести – ми пройшли їх всі. Конструкція місця водія була оптимізована: воно було посилене та прикріплене до підлоги. Інтегровані паски безпеки та підголівники забезпечують надійний захист завдяки першокласним характеристикам опору удару. А система передніх та задніх противідкатних захисних пристроїв запобігає деформації кабіни у випадку зіткнення.

Познайомтеся з безпечною кабіною Volvo
Електронна програма стійкості Volvo

ESP (Електронна програма стійкості)

Програма ESP покращує безпеку вантажівки та її стійкість під час руху у важких умовах і дозволяє уникнути перекидання. Більш того, вона входить у стандартну комплектацію Volvo FE. Таким чином, ви отримаєте надзвичайні ходові якості та високий рівень безпеки з самого початку.

Відеоролик, в якому пояснюються переваги системи утримання смуги

Система утримання смуги

Сходження зі смуги — поширена причина серйозних аварій. Занадто поширеною, на нашу думку. Система утримання смуги стежить за дорожньою розміткою за допомогою камери і подає сигнал, якщо ви випадково перетинаєте її.
Volvo FE: будьте помітними та бачте краще

Побачте більше. Будьте помітними для інших. Будьте у безпеці

Інтелектуальна система дзеркал заднього виду забезпечить мінімальну кількість «мертвих» зон. А завдяки фарам денного світла видимість вашої вантажівки зросте у рази. Це гарна новина для вас, велосипедистів, що їздять у центрі міста, та пішоходів.

Пошук місцевого дилера

Уважно віднесіться до питань безпеки

Місцевий дилер Volvo Trucks готовий провести вам екскурсію по всім функціям системи безпеки Volvo FE.

Пошук місцевого дилера