Система I-Shift покращує продуктивність

I-Shift – найбільш інтелектуальна система перемикання передач у портфоліо нашої компанії

Завдяки своїй простоті, надійності та надзвичайній ефективності технологія I-Shift змінила галузь перевезень. Водії люблять її за відсутність жорсткого зчеплення та важелю перемикання передач, а також своєчасну автоматичну зміну кожної передачі. Крім того, вона дозволяє заощадити до 5% пального, тому оператори люблять I-Shift не менше.

Кабіна Volvo FE — для високого рівня комфорту і продуктивності

Ідеальне робоче середовище та місце для відпочинку

З моменту, коли ви піднімайтеся до дверцят Volvo FE (за допомогою покращеного входу) та закінчуючи посадкою на місце водія – всі елементи вантажівки спрямовані на максимальне покращення вашої продуктивності у дорозі. Та забезпечення високого рівня комфорту у кінці робочого дня.

Зазирніть усередину кабіни
Dynafleet дозволяє збільшити продуктивність по максимуму

Dynafleet – максимально збільште свою продуктивність

Місцезнаходження, вантаж та показники. Час роботи водія. Звіти з обсягу викидів. Споживання пального. Система Dynafleet надає важливі дані про кожну вашу вантажівку у режимі реального часу, що дозволяє збільшити прибутковість та приймати найбільш вигідні для бізнесу рішення

Пошук місцевого дилера

Будьте продуктивнішими

Зв'яжіться з місцевим дилером Volvo Trucks. Він точно знає, як максимально збільшити вашу продуктивність та продуктивність вашого бізнесу.

Пошук місцевого дилера